About Us

MİMARLIK

Yapı tasarlama ve inşa etme sanatı ya da işi.Sözlük tanımında olduğu gibi bizim yaptığımız işi anlatırken kullandığımız iki anahtar sözcük: "tasarlama" ve "sanat"

 

Evet, biz tasarlamak ve sanat eseri ortaya koymaktan çok keyif alıyoruz. Ve başarımızın sırrı da burada:

Yaptığımız işten keyif almak.

 

Kurulduğumuz 2007 yılından bu yana tasarlamaya, tasarımlarımızı hayata geçirmeye, onları birer "sanat eseri" haline dönüştürmeye uğraşıyoruz. Bunu yaparken estetik ve işlevsellik kavramları üzerinde yoğunlaşıyor, "minimum kayıp alan", "maksimum fonsiyonellik" prensiplerinden ödün vermiyoruz. Elde ettiğimiz her sonuç, bize bir tecrübe katıyor ve hep daha iyilerini tasarlamak üzere hayal etmeye, sürekli gelişen bir yapıyla tasarlamaya devam ediyoruz.

 

YAPI

Yaptığımız işin ikinci boyutu: İnşa etmek, tasarımlarımızı hayata geçirmek.

inşaat sektörüne ilk adımımızı 2007 yılında Kuşadası'nda NATURA projesiyle attık. O tarihten bu yana Kuşadası’nda çeşitli projelere imza atmaya, yapı sektöründeki yenilikleri üretim sürecimize entegre ederek gelişmeye devam ediyoruz.

 

 MÜHENDİSLİK

İnşa ettiğimiz yapılar aynı zamanda birer mühendislik ürünü. Mimarlık çatısı altında, aydınlatmadan iklimlendirmeye bir yapının tüm detayları hayatı kolaylaştıran mühendislik çözümlerine kavuşuyor.

Ama SOM YATIRIM’ın kapsamı burada son bulmuyor. Çünkü geliştirdiğimiz tüm projeler kapsamlı finansal değerlendirmeler üzerinden nihayete eriyor.

KARLI BİR YATIRIM

İster ürettiğimiz konut veya işyerlerinden birine sahip olun, isterseniz kendi gayrimenkulünüz üzerinde bir proje geliştirelim, sonuç aynı:

“Yaşam ve Yatırımın Mimarı SOM YATIRIM Kazandırır.”

Right Investment

We are the address of the right investment with all our projects

Modern Projects

Architecture beyond the day in our projects we follow the concept of design

High Values

Aims for High Value in All Its Projects


0
Yıllık
Tecrübe
0
Tamamlanmış
Proje
0
%100
Güvenilir Yaşam Alanları
0
Gelecek
Proje